INTERJERAS

Kurti interjerą labai įdomus ir intriguojantis procesas. Tai būdas ne tik per kūrybą išreikšti save, bet ir pažinti žmones, atskleisti jiems juos pačius. Tai savotiškas portreto tapymas, kai, kuriant namus, pavaizduoti žmones per formas, spalvas, tekstūras ir pan.

Svarbu suprasti, kad namų interjeras kuriamas ne svečiams, ne smalsiems kaimynams, o tiems kas juose gyvena, o interjero dizainerio paskirtis -  padėti rasti subalansuotą, patogų sprendimą. Įžvelgti, kokie namai turėtų būti sukurti vienam ar kitam klientui, net jei jis pats nežino ko nori, nežino nuo ko pradėti, kas yra svarbiausia.

Nežiūrint poetiškos įžangos, dar labai svarbu prisiminti, kad sėkmingas projekto įgyvendinimas remiasi į labai kasdieniškus darbus, kuriuos taip pat padeda įgyvendinti interjero dizaineris. Turbūt 90 proc.  projektavimo laiko ir sudaro brėžiniai, įvairių techninių klausimų sprendimai, vizualizacijos, projekto vykdymo priežiūra ir t.t.

 

Gamta - pagrindinė įkvėpėja. Neišsemiami klodai spalvinių derinių, faktūrų, erdvės bei tūriai.

6278296722_a2fc846c64_b  14178722235_f208ef6353_b

APIE PASLAUGAS

Pilnas interjero dizaino projektas.

Šiame projekte pateikiamas pilnas paslaugų paketas:

Brėžiniai. Zonų išdėstymas, apšvietimo, rozečių, santechnikos išdėstymas, pertvarų brėžiniai plytelių ir kitos išklotinės ir t.t.

Vizualizacijos. Pateikiamas trimatis patalpų vaizdas.

Baldų/ interjero detalių projektavimas. Bet kuriame interjere rasis baldų/detalių, kuriuos reikia specialiai projektuoti. Dažniausiai tai būna virtuvės baldai, spintos, dekoratyvinės pertvaros ir pan.

Interjero detalių bei apdailos medžiagų parinkimas. Spalvų, įvairių dangų grindims bei sienoms parinkimas ir suderinimas. Šviestuvai, užuolaidos, santechnika ir t.t.

Taip pat į projektą įskaičiuotas tam tikras valandų skaičius projekto vykdimo priežiūrai. Tad nereikia statybininkams perpasakoti ką reikia daryti, nes visi brėžiniai ir kitos detalės aptariamos tiesiogiai tarp statybininko ir dizainerio.

Dalinis interjero dizaino projektas.

Kadangi būsto įrengimo darbai ne visuomet vyksta nuosekliai ir pilnas paslaugų paketas nėra aktualus, galima rinktis dalinį projektą. Tarkime, reikalingos tik apšvietimo schemos arba tik sienų apdailos sprendimai ir pan.

pizap.com14363643442121

pizap.com14363644959731

 

svet 3 copy

Valandinės konsultacijos.

Kartais reikia tik nedidelio patarimo, kad viskas sustotų į savo vietas. Galbūt parinkti spalvą, užuolaidas, plyteles, tapetus, galbūt patarti kokias apdailos medžiagas rinktis, trumpai paaiškinti koks zonavimas ar apšvietimo taškų išdėstymas tiktų atitinkamai erdvei. O gal tiesiog taip prispaudė laikas, kad reikia priimti greitus sprendimus nurodant statybininkams ką griauti, kur išvesti laidą ar santechninius mazgus ir pan. Visus šiuos klausimus galima išspręsti valandinių konsultacijų metu.

 Baldų/ interjero detalių dizainas.

Tai paslauga kuomet reikalinga suprojektuoti tik baldus (dažniausiai virtuvės, spintos ir t.t.). Ar tiesiog reikalinga suprojektuoti nestandartinį interjero elementą. Jei yra užsakomas baldo projektas Jūs gaunate brėžinius, kuriuos galite pateikti baldų gamintojams, baldo vizualizaciją, bei specifikacijas, kuriose nurodomos medžiagos, furnitūra ir t.t.

Net kuriant atskirus objektus interjerui visuomet žvelgiu į gamtą.

raudona2

virtuve 1 copy virtuve 2 copy virtuve 3 copy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>